Рачна мелница

Рачна мелница

Неверојатно лесна за употреба!

Категорија

Coffee Grinder Skerton Manual – Hario Incredibly easy to use and setup.
Disassemble and use cones at the top to set the particle size, the method of preparation you use.
Origin: Japan

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачна мелница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Best Beans
Quality Milk
Perfect Blend
mk_MK
0
    0
    Кошничка
    Вашата кошничка е празнаSHOP